Obertes les inscripcions per a l´escola 2013/2014

CartellArranquen les inscripcions per a l’escola d’atletisme del Club Atletisme Safor Delikia 2013/2014 amb diferents novetats.

Aquest any s’han obert grups per als Dimarts i els Dijous, en horari de 17:30 a 18:30, per a les categories prebenjamí fins a infantil, juntament amb l’escola de pares. També s’incorpora una escola d’iniciació al triatló.

Les inscripcions es podran realitzar de dues maneres:

1.  Omplint el qüestionari en la nostra web (enllaç) i fent una transferència o ingrés en el nostre número de compte corrent de La Caixa que els apareixerà en el resguard de la matrícula, indicant nom i cognoms del xiquet/a inscrit.

2. Acudint a les nostres oficines a peu de pista i formalitzant-la en persona en el següent horari: dilluns, dimarts,dimecres i divendres de 17:30h a 19:30h.

Agraïm un cop més la confiança depositada a la nostra escola, tota la informació de grups, preus i contacte la podrà trobar en aquest enllaç

Traducir